Politike

Sociale

Lifestyle

Sport

taulanti-e1475129787181-780x439

Moment i veçantë mes Taulantit dhe Grantiti pas ndeshjes që mund tu ketë ikur pa e parë (Video)

Në ndeshjen e djeshme Arsenal-Basel, vëmendja e mediave ndërkombëtare ka qenë e ...

Read More »
251365_m

Atletico “mace e zezë” për Bayern fitojnë PSG dhe Barça, ngec City

Janë luajtur sonte ndeshjet e dyta për grupet A, B, C dhe ...

Read More »
ctdry71waaea6xr-780x439

Vazhdon përkrahja e madhe e tifozëve ndaj Xhakës, ngatërrohet edhe komentatori anglez (Video)

Nuk i janë dashur shumë Granit Xhakës që të fitojë dashurinë e ...

Read More »
juventus_1475008489-9529482

Juventus shkatërron Dinamon e Zagrebit (Video)

Juventus ka shënuar fitore të thellë prej 4:0 kundër DinamoZagrebit Skuadra e ...

Read More »