LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . A është ky tërmeti apokaliptik që parashikoi “Baba Meta”?! Ja çfarë thotë…

A është ky tërmeti apokaliptik që parashikoi “Baba Meta”?! Ja çfarë thotë…

Ilir Meta ka nxitur për të mbërritur në Durrës, ku dhe ishte epiqendra e tërmetit që tronditi vendin. I pyetur nëse ky ishte tërmeti apokaliptik që parashikoi pak kohë më parë, “Baba Meta” ka zgjedhur të mos përgjigjet, duke bërë thirrje për bashkëpunim dhe vëmendje.

“Të merren masa për të verifikuar pasojat në drejtim të banesave. Mendoj që jemi në kushtet e një vigjilence të përhershme sepse jetojmë në një rajon problematik. Duhet të jemi në bashkëpunim me vendet fqinje. Unë besoj se tani është koha për të qenë gjithmonë të vëmendshëm dhe të punohet me një koordinim efikas”, tha Meta

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close