LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Ajola në superformë ndan momentet e saj të ëmbla me Kajan

Ajola në superformë ndan momentet e saj të ëmbla me Kajan

Bashkëshortja e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, duket se e ka nisur në formën më të mirë të mundshme këtë javë.

Përmes rrjeteve sociale, Ajola Xoxa, ka publikuar disa imazhe ku shfaqet me djalin e saj të vogël, Kajan, i cili vetëm pak ditë më parë mbushi 1 vjeç.

Në foto Kajan duket se është rritur dhe kërkon të luajë, teksa shfaqet në prehrin e mamit të tij.

“E hëna më gjeti kështu”- shkruan Ajola në mbishkrimin e fotos.

Loading...
More in Lifestyle
Antonio Banderas i dashuruar deri në vdekje me ish bashkëshorten Melanie Griffith

Close