LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronik . Aksident i frikshëm, përplasen 3 makina, dyshohet për 7 të plagosur

Aksident i frikshëm, përplasen 3 makina, dyshohet për 7 të plagosur

Një tjetër aksident automobilistik është regjistruar në aksin rrugorë rrugor Lezhë-Shkodër. Bëhet e ditur se tre makina janë përplasur pasditen e sotme. Ndërsa nga të dhënat e para policia dyshon se ka 7 persona të plagosur.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close