LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . “Aksident” në Karnavalet e Rios: Balerinës i shqyhet kostumi dhe i del “zogu” (Foto)

“Aksident” në Karnavalet e Rios: Balerinës i shqyhet kostumi dhe i del “zogu” (Foto)

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close