LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Akuzat e PD-së për Valdrin Pjetrin, reagon Rama: Valdrin Pjetri dhe PS i ka rrugët e ndara deri sa të dal e vërteta

Akuzat e PD-së për Valdrin Pjetrin, reagon Rama: Valdrin Pjetri dhe PS i ka rrugët e ndara deri sa të dal e vërteta

Kryeministri Rama ka reaguar për akuzat e PD-së ndaj kryebashkiakut Valdrin Pjetri në Shkodër. Kryebashkiaku i ri i Shkodrës, Valdrin Pjetri, prej disa ditësh akuzohet nga PD për të kaluarën e tij, me pretendimin se ka qenë i arrestuar për trafikim d.roge. Sot Pjetri reagoi sërish duke thënë se e vërteta e vetme e gjithë kësaj historie është ajo që do të nxjerrin agjencitë e zbatimit të ligjit.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Sëmundja mund gazetaren: Ndahet nga jeta Nadia Toffa e Le Iene

Close