LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Albërie Hadërgjonaj, “dridh” zemrën e çdo mashkulli (Foto)

Albërie Hadërgjonaj, “dridh” zemrën e çdo mashkulli (Foto)

Këngëtarja e njohur, pjesë e skenës muzikore prej vitesh, Alberie Hadërgjonaj përveç jetës artistike cilësohet edhe për feminitetin e saj dhe linjat e saj seksi pavarësisht moshës

Së fundi ajo në rrjete sociale ka postuar një foto ku shihet e veshur me një fustane elegant, por edhe kësaj here vë në plan të parë gjoksin dhe duket mjaft bukur.

Komento
Mos Humbisni:
Dubai një hap përpara gjithë botës, ja çfarë do bëjë deri në vitin 2021

Close