LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj: Bën sërish “ritualin” e vertikales

Ambasadori akrobat takon ministrin Cakaj: Bën sërish “ritualin” e vertikales

Shefi i zyrës së Ballkanit në Ministrinë e Jashtme të Izraelit, ambasadori Dan Oryan, pasi përcolli në aeroportin “Ben Gurion” ministrin e Jashtëm të Shqipërisë, Gent Cakaj nuk nguroi të realizonte lëvizjen e tij tipike, atë të vertikales.

Por tashmë para dy flamujve, izraelit dhe atij shqiptar.

“Më bën të ndihem i ri”, shkroi ambasadori në postimin e tij në Facebook.

Siç mund ta shihni edhe në galerinë e mëposhtme të fotografive, Dan Oryan nuk harron ta bëjë diçka të tillë në takime diplomatike dhe jo vetëm.

Loading...
Mos e Humbisni
Të mbrojmë teatrin e minjve që “sfiduan” Kadri Roshin!

Close