LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Angela Martini: Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një infermiere, pornostare…

Angela Martini: Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një infermiere, pornostare…

Prej kohësh flitet për një divorc të mundshëm mes modeles shqiptare Angela Martini dhe bashkëshortit të saj, milionerit Dragos Savulescu, që u dënua me pesë vite burg pas disa problemeve ligjore me shtetin rumun.

Modelja që hoqi dorë nga profesioni pas martesës me producentin rumun, deklaroi se ndiheshin më të dashuruar se kurrë në lidhje me marrëdhënjen e tyre.

Martini jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe është shumë aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ka publikuar një shkrim lidhur me gratë shqiptare. “Martohesh me një grua shqiptare dhe përfiton një bashkëshorte, infermiere, pornostare, shefe kuzhine, përkrahëse të flaktë dhe investiguese private në të njëjtën kohë”, ka qenë ky shkrimi, të cilin modelja e ka aprovuar, duke shtuar: “Përveç pjesës së shefes së kuzhinës, pjesa tjetër është ok”.

Nga ky postim Angela zbuloi se është një bashkëshorte e përkushtuar, por nuk ia thotë shumë në gatim.

Loading...
More in Lifestyle
U kapën prej flokësh në mes të Tiranës, Einxhel Shkira flet për sherrin me Kejvina Kthellën dhe Oriola Marashin: U gjenda e papërgatitur!

Close