LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Angela Martini seksi përpara objektivit të Victoria Janashvilin

Angela Martini seksi përpara objektivit të Victoria Janashvilin

BUkuroshja Angela Martini ka zgjedhur një mënyrë krejt të veçenatë për të uruar adhuruesit e saj për festat e fundvitit, të cilët s’janë të pakët.

Shkodranja seksi, e cila është e angazhuar me profesionin e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, këtë vit ka zgjedhur të pozojë për fotografen e mirënjohur Victoria Janashvili, profesionalitetin e të cilës e cilëson si “një dhe e vetme”.

Ndërkohë fotografitë e bukuroshes shqiptare do t’i gjeni në profilin e bukuroshes shqiptare dhe fotografes së mirënjohur Janashvili.

 

Loading...
More in Lifestyle
Beyonce skena erotike me Engjëjt e Victoria’s Secret

Close