LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . “Arena Kombëtare” drejt fundit, Rama publikon pamjet

“Arena Kombëtare” drejt fundit, Rama publikon pamjet

Kryeministri Edi Rama, ka publikuar mëngjesin e ditës së sotme një video të stadiumit të ri kombëtar, “Arena Kombëtare”.

Nga pamjet e publikuara nga Rama, duket se stadiumit po i jepet dora e fundit, ndërsa të dielën pritet që të zhvillohet ndeshje testuese Vllaznia-Poloni për femra.

Ndeshja e parë zyrtare që mund të luhet në stadiumin e ri, nëse do të bëhet gati, do të jetë me 17 nëntor mes Shqipërisë dhe Francës.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore, Sport
“Le Iene” investigon “vajzat e trotuareve”: “Fitoj 10 mijë euro në muaj”…shqiptarja flet hapur dhe nxjerr prapaskenat e rënda

Close