LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Atentat b.andës së Hakajve, v.ritet Shpresa Basha, p.lagoset Mariglen Haka

Atentat b.andës së Hakajve, v.ritet Shpresa Basha, p.lagoset Mariglen Haka

Një vrasje ka ndodhur në Fushë-Krujë

Rreth orës 23:50, policia është njoftuar se në fshatin Zezë, Krujë janë plagosur me armë zjarri shtetasit M.H., dhe Sh.B.

Shtetësja Sh.B., ka ndërruar jetë ndërsa shtetasi M.H., ndodhet në Spitalin e Traumës Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e autorëve dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Loading...
Mos e Humbisni
Dora e shtrirë e Ramës për ish-opozitën e keqkuptuar… nga klani “Opozita e Rrugës”

Close