LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Blog . Avokati Romeo Kara: Fundi i sojit të Metës, perveçse tragjik, është edhe qesharak!

Avokati Romeo Kara: Fundi i sojit të Metës, perveçse tragjik, është edhe qesharak!

“Qetesia dhe dashuria” e Metes, u shkrine si vesa e mengjesit.

Sapo u ndje i rrezikuar, Meta nxorri perseri dhembet e tij të kalbura nga demoralizimi dhe të pafuqishem për të kafshuar.

Ben ndaj të tjereve, pikerisht ate qe ndjen se po i afrohet vete.

Kallezon penalisht nje gjykates tek prokuroria e krimeve të renda, nderkohe qe aty ka dy vjet qe e pret nje kallezim për korrupsion.

Shpall non grata nje ambasador të huaj, nderkohe qe ka vite qe trajtohet si non grata nga e gjithe politika nderkombetare si dhe populli i tij.

Fundi i sojit të tij, pervecse tragjik, eshte edhe qesharak. /Fb

Loading...
More in Blog
Kreshnik Spahiu në kujtim të Sokol Olldashin me akuzë të fortë: “Fati i zi” i 4 rivalëve për kryetar të PD!

Close