LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Baftjar, gëzuar t’keqen vllai… (Video)

Baftjar, gëzuar t’keqen vllai… (Video)

Gjatë një takimi elektoral në qarkun e Durrës, Ilir Meta është parë në humor, teksa ia ka marrë valles.

Sëbashku me Ardi Daullxhiun e njohur të “Zonë e Lirë”, aktorin Bes Kallaku si dhe ministrin Lefter Koka, Presidenti i ri Ilir Meta ka kërcyer këngën e “Baftjarit”.

Mesazh per Ermal Mamaqin nga Ardi Daullxhiu

Loading...
More in Argetim, Metro
20 raste kur çiftet nuk përmbahen: E bëjnë në publik (Foto+18)

Close