LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Balliu junior: Po erdhën fadromat tek Astiri do kalojnë mbi trupat tanë…fadromat erdhën, por Balliu po flinte (Video)

Balliu junior: Po erdhën fadromat tek Astiri do kalojnë mbi trupat tanë…fadromat erdhën, por Balliu po flinte (Video)

Klevis Balliu ishte zotuar kohë më parë se nëse fadromat do të vinin për të prishur banesat tek Astiri, ai bashkë me deputetët e PD do të ishin në rreshtin e parë për t’i ndaluar.

Fadromat erdhën sot, por deputetët e PD dhe Balliu ishin në “gjumë” dhe jo në vijën e parë të frontit.

Ja çfarë deklaroi ai në një studio televizive, ndiqeni videon në minutën 18 deri në 18:50.


(TemA)

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Vendimi për negociatat me Shqipërinë dhe MV merret në maj të 2020-s?! Vuçiç pas takimit me Macron: Hapen në mars

Close