LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Barcelona hap fals ndaj Slavia Pragës

Barcelona hap fals ndaj Slavia Pragës

Barcelona ka hedhur një hap të gabuar në Camp Nou ndaj Slavia Pragës duke barazuar pa gola. Me një fitore katalanasit mund të merrnin’ kreu e grupit por me këtë rezultat festojnë Inter dhe Borussia Dortmund.
Tashmë kualifikimi në grupin F ngelet i hapur për t’u futur në lojë edhe Barcelona e cila deri para ndeshjes me çekët e Slavias ishte pretendente e padiskutuar për kualifikim dhe vendin e parë.Një barazim në Signa Liduna Park mes Inter dhe Dortmund mund ta justifikoje barazimin e Barcelones.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore, Sport
Vila luksoze: Pyetjet që duhet t’u japë përgjigje Lulzim Basha, përpara se të qajë hallin e shqiptarëve

Close