LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Bëmë mama që të ngjajë! “Vipat” që janë identikë me fëmijët e tyre (Foto)

Bëmë mama që të ngjajë! “Vipat” që janë identikë me fëmijët e tyre (Foto)

10- Bárbara Mori dhe djali i saj Sergio Mayer Mori

Nuk ka dyshim se Aktorja e bukur dhe djali i saj janë identikë, guxoj të them se nëse ne e prerë flokët Barbara ne nuk do të dimë kush është kush.

9- Jenni Rivera dhe vajza e saj Chiquis Rivera

Chiqui Rivera sensuale është një klon i nënës së saj. Ata kanë të njëjtin trup, është i shkurtër, topolak dhe madje edhe në zërin që janë shumë të ngjashëm.

8- Arnold Schwarzenegger dhe Patrick Schwarzenegger

Edhe pse ndryshimi i moshës është shumë i dukshëm, ngjashmëria e tij është mbresëlënëse, apo jo?

7- Ligji i Judës dhe Ligji i Rafferty

Aktori i famshëm britanik 44-vjeçar dhe djali i tij i bukur Rafferty janë si dy pika ujë. Modeli i ri dhe DJ nuk kanë ndalur të duken në media dhe madje janë shfaqur në mbulime të ndryshme të revistës.

6- Tom Hanks dhe Colin Hanks

Tom Hanks i dashur është padyshim një aktor super-talent. Djali i tij Colin, përveç trashëgimit të trupit dhe fytyrës së babait të tij, është gjithashtu një aktor.

5- Do Smith dhe Willow Smith

Nuk ka dyshim se shelgu i diskutueshëm dhe i talentuar është vajza e saj. Është një version mini i Vullnetit. Pak?

4- John Lennon dhe Sean Lennon

Ne të gjithë e kujtojmë me admirim të madh këngëtarin John Lennon, i cili u vra në vitin 1890, megjithatë, djali i tij vjen për të na kujtuar sepse janë IDENTIK.

3- Meryl pjerrta dhe Mamie Gummer

Mamie Gummer, 34 vjeç, është rimishërimi i nënës së saj, aktores së mrekullueshme 68-vjeçare Meryl Streep.

2- Eugenio Derbez dhe Aislinn Derbez

Si ai dhe ajo janë në një nga momentet më të suksesshme të karrierës së tyre dhe kanë fituar dashurinë e të gjithëve falë talentit, bukurisë dhe ngrohtësisë njerëzore. Gjenetika nuk do të na lejojë të gënjejnë Ata janë tamam si kjo!

1- Martin Sheen dhe Charlie Sheen

Për ata që nuk e dinë, Charlie Sheen quhet në të vërtetë Carlos Irwin Estévez dhe babai i tij Ramón Antonio Gerardo Estévez. Të dy kanë rrënjë latine dhe spanjolle, dhe patjetër, siç shkon duke thënë, si babai si biri.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close