LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Bes Kallaku i nxjerr të “palarat” Ermal Mamaqit, ja fotoja që poston

Bes Kallaku i nxjerr të “palarat” Ermal Mamaqit, ja fotoja që poston

Bes Kallaku dhe Ermal Mamaqi janë dy nga emrat më të njohur të humorit shqiptar dhe për më tepër janë dhe miq shumë të mirë me njëri-tjetrin.

ermal-mamaqi

Për këtë arsye mes tyre nuk mungojnë edhe shakatë. Këtë herë ka qenë Besi, i cili ka publikuar në rrjetet sociale një foto të vjetër të humoristit dhe krahas saj ka shkruar: “ Ermal Mamaqi me shoqërinë”. Në këtë foto Ermali shfaqet së bashku me disa fëmijë të vegjël.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
A do guxonte sot Luli dhe Muli të bënin vizitë në familjen e heroit Ibrahim Basha?!

Close