LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Bledi Mane ironizon Ervin Salianjin: Mos harro t’ia kthesh Ilda Bejlerit rimelin dhe buzëkuqin se do na fusësh në sherr me Fahri Balliun!

Bledi Mane ironizon Ervin Salianjin: Mos harro t’ia kthesh Ilda Bejlerit rimelin dhe buzëkuqin se do na fusësh në sherr me Fahri Balliun!

Prej disa ditësh po qarkullon në media fotoja e publikuar nga faqja Brryli Broadway e deputetitErvin Salianji. Ai shfaqet i lyer me make-up.

Në  diçiturën e fotos shkruhet: “Foto para proteste!  I vetmi qe me zor pret protesten qi t’ferkohet içik neper rob.”

Por kjo foto nuk ka kaluar pa marrë edhe një koment pikat edhe nga gazetari Blendi Mane.

“Ervin, ke qysh nga mëngjesi i së shtunës së protestës që nuk po tregohesh korrekt.

Mos harro t’ia kthesh Ilda Bejlerit rimelin dhe buzkuqin se do na fusësh në sherr me Fahri Balliun! ”, ironizon Mane në statusin e tij.

Loading...
More in Argetim
HATA / Grupi filozofik gozhdon Liderin dhe sjell gjithë gratë e fisit në Studio

Close