LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bledi Mane në një poezi kontraverse: Jam vëllai i Ritës!

Bledi Mane në një poezi kontraverse: Jam vëllai i Ritës!

Jam vëllai i Ritës!
Poezi kontraverse nga Bledi Mane
Oh Zoti im, o Ati im
Hapma ti derën, po vi të flas
Kam bërë mëkatin më të fundit
Po zjej nga brenda, së brendshmi po plas
-Po cili je ti, ti more bir
Cili ti je dhe pse mëkaton?
-Vëllai i Ritës unë jam o Zot
Dhe turpi gjith’ trupin po ma kafshon
Aha, qenke ti me motrën aktore
E njoh por s’qesh dot me Rita Latin
Ajo që humor bën me Beharin
Dhe me jastëkun dhe me krevatin
O Zoti im, kam motër tjetër
Rita e quajn’ por është shkrimtare
Nuk ke lexuar ti motrën time‎?
Me mendje shqyer porsi kamare
Aha, më fal, falmë mëkatar
Ti qenke vëllai i Rita “Vrimës”
Ti që iu sule motrës së gjorë
Si Kostandini Doruntinës?
Jooo, jo o Zot krejt tjetër qëndron
Krejt tjetër qëndron gjith’ historia
Të paskan gënjyer lajmësit e tu
Të paska gënjyer edhe njerzia
Javën që shkoi ujin po prisja
Të laja vetveten nga helmi i ditës
Kur nëpër muzgun e vagullt të dimrit
Ndala një çast, pashë hijen e Ritës
Drejt meje po vinte e zhveshur cullak
Më prekte, siç prek shoferi makinën
Pastaj e pangopur duart m’lëpinte
Bërtiste : -Ma prek, ma prek pak vaginën
U ngjetha o Zot, si borë janari
Si lulet e marsit i gjithi u tkurra
Venat, damarët një çast mu bllokuan
Çdo ind mu bllokua, mu bllokua dhe shurra
Por shpejt mblodha mendjen, veten çlirova
Si vëllai motrës i klitha Ritës
Ajo nuk ndaltte, nuk shqitej prej meje
Si brenga gëzimit, si errësira dritës
E shtyva në tokë dhe ra si ortek
Në duar o Zot, situatën mora
As nuk u tuta e as nuk u skuqa
Nga brekët e mia penisin e nxorra
Plot mllef e plot brengë iu hodha përsipër
E të betohem për qiell e për tokë
Me duart që më dridheshin mbaja penisin
Dhe me penisin tim e qëlloja në kokë
Oh mëkatare, perverse e mendimit
E shaja, mallkoja e gjuaja me penis
Oh mëkatare, ma shthurre motërzimin
Vëllai me motrën kurrë nuk bëhen pis
Fytyra iu nxi, balli plot gunga
Rënkonte : Mjaft më se kam një takim!
O Zot e ka ftuar Mirela Kumbaro
Sërish do i japë një tjetër çmim!
Ndaj erdha o Zot te ty të zbërthehem
Të zbrazem, të klith, të qaj, të rrëfehem!
Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Marrani çudit edhe “Pallatin e të Marrëve pa shërim”!

Close