LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Bleona Qereti, s’i lë vend imagjinatës në “Oscar” (Foto)

Bleona Qereti, s’i lë vend imagjinatës në “Oscar” (Foto)

Me veshjen e saj në ceremoninë e çmimeve “Oscar”, këngëtarja shqiptare, Bleona Qereti ka pushtuar sërish mediat rozë.

 Këtë herë, veshja e Bleonës i zbulonte “asetet” e saj, duke mos i lënë vend imagjinatës.

Kjo nuk është hera e parë që Bleona shfaqet në mediat botërore rozë për veshjen e saj. E njëjta gjë ndodhi edhe në vitin 2014 në shfaqen e “American Music Award 2014”.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Ne, lehësit dhe Kryelehësi!

Close