LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Braçe: Çojini selam prej meje PD-së dhe LSI-së se rruga në Spolatë u bë

Braçe: Çojini selam prej meje PD-së dhe LSI-së se rruga në Spolatë u bë

Deputeti i Partisë Socialiste Erion Braçe, ka treguar me anë të një postimi se ka filluar asfaltimi i rrugës në Spolatën e Vogël ne Spolatën e Madhe.

Braçe nuk ka harruar t’i kujtojë Partisë Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim, që gjatë fushatës thanë se këto premtime ishin veç për fushatë. ” Se rruga u bë dhe NE NUK DIME TE GENJEJME!” shkruan deputeti.

Postimi i plotë:

Nuk ishin per fushate!! NE NUK DIME TE GENJEJME!! Ja rruga nga Spolata e Vogel ne Spolaten e Madhe, po asfaltohet sot!! Si thane PD e LSI bashke;

Nuk behet, ju genjen Erioni!! Ja ku jemi;
Coini selam prej meje rraseve, thaseve, petoveve, kaloceve e kujtdo:
Rruga u be, ju genjyet!! Miqte e mi ne Spolate;
Ta gezoni rrugen!
Pune te mbare dhe juve!

 

 

 

Loading...
More in Aktualitet, Ekonomi
Monika bënë “heroinën” e ardhshme opozitare, qytetarët i masakrojnë burrë e grua

Close