LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Sport . Buffon shqyen sytë duke parë Ilda Bejlerit, media italiane tallet me momentin epik (Foto)

Buffon shqyen sytë duke parë Ilda Bejlerit, media italiane tallet me momentin epik (Foto)

Është shndërruar në meme të shumta momenti i takimit të kapitenit të Juventus, Gianluigi Buffon dhe gazetares shqiptare Ilda Bejleri.

Ajo ka qenë duke e intervistuar por normalisht si çdo mashkull anë saj sytë i shkonin drejt e tek gjoksi tejet i ekspozuar i bukuroshes shqiptare.

Gazetarja sportive është e njohur për format e saj dhe bukurinë fizike që bie në sy edhe kur gjendet e rrethuar nga futbollistë të njohur.

Një faqe italiane informative futbolli është tallur me këtë moment epik.

Mbi foton e postuar shkruhej:

Buffon qëndron sikur e di se e shoqja po e shikon live.”

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close