LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Burra nën hije, lozin kuvendojnë, Pika që s’iu bie, se nga gratë rrojnë…akoma (Foto)

Burra nën hije, lozin kuvendojnë, Pika që s’iu bie, se nga gratë rrojnë…akoma (Foto)

“Burrat nën hije, lozin, kuvendojnë, pika që s’u bie, se nga gratë rrojnë!”. Vjersha “Fshati im”, e Andon Zako Çajupit qaset në formën më të mirë të kësaj fotoje të shkrepur në një fshat shqiptar.

Mbetemi shqiptarët e “Fshatit të Çajupit” edhe në këtë kohë.

Në foto, shfaqet një femër e cila ec së bashku me një burrë i cili qendronë mbi një kali./Botasot

Loading...
More in Aktualitet, Sociale
“Apple” njoftim të rëndësishëm për të gjithë përdoruesit e iPhone dhe iPad: Ja pse duhet t’i bëni update telefonit deri të dielën

Close