LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Candice pozon nudo për “Vogue Brasil”

Candice pozon nudo për “Vogue Brasil”

Totalisht nudo, e ulur në një shtrat, ndërkohë që linjat e saj perfekte duken më së miri, Candice Sëanepoel shfaqet marramendëse. Ajo do të jetë në kopertinën e  revistës “Vogue Brasil’.

Kur bëhet fjalë për të pozuar para aparatit fotografik ajo asnjëherë nuk ka qenë e turpshme dhe kur bëhet fjalë për të ekspozuar tepër.

Candice ka ndarë një sërë fotosh gjatë realizimit të setit të ri fotografik, ku duket super e hijshme në rërën e dunave të Brazilit.

Loading...
More in Lifestyle
Video/Rihanna dredh të pasmet me të brendshmet e Krishtlindjeve

Close