LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Capital T reagon pasi ia fshinë këngën nga Youtube

Capital T reagon pasi ia fshinë këngën nga Youtube

Capital T gjatë ditës së shtunë publikoi këngën ‘Akull’ e cila morri hov të madh dhe brenda 24 orëve të para arriti shifrën e një milion klikimeve.

Por këngëtari sot u zgjua me një lajm të keq, pasi kënga e ti u fshi nga platforma e Youtube-s, dhe tani ai ka reaguar me një postim në Instagram ku thotë:

“Tu prit mu kthy #AKULL n’youtube a po ju mungon? besoj qe kthehet shpejt e deri ateher e keni krejt n telefona 😂 ose ne krejt platformat digjitale si Spotify, AppleMusic, Tidal, Deezer etj”.

Arsyet e heqjes së këngës nga Youtube nuk janë zbuluar ende.

Loading...
More in Aktualitet, Lifestyle
Horoskopi ditor, e Martë 26 Nëntor 2019

Close