LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Çfarë do të bënit ju nëse do kishit 24 orë jetë? Zogu i Tiranës pyet qytetarin, përgjigja e tij e nxjerr situatën jashtë parashikimit (Video)

Çfarë do të bënit ju nëse do kishit 24 orë jetë? Zogu i Tiranës pyet qytetarin, përgjigja e tij e nxjerr situatën jashtë parashikimit (Video)

Një video që të shkrin së qeshuri po shpërndahet gjerësisht në rrjetet sociale. Në emisionin e sotëm të mëngjesit  në Ora News, Zogu i Tiranës ka pyetur një qytetar “çfarë do të bënit ju nëse do kishit 24 orë jetë???”.

Por përgjigja e tij e ka nxjerrë situatën jashtë kontrollit. Shikojeni videon dhe do mbani barkun me dorë.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Korbat, bilbilat dhe foleja e laraskës!

Close