Home . Lifestyle . Çfarë po ndodh? Rashel largohet nga Xing!

Çfarë po ndodh? Rashel largohet nga Xing!

Personazhi tip i programit të suksesshëm të “Tv Klan” Rashel Kolaneci, nuk do të shfaqet më në këtë ekran. Ajo ka ikur nga “Xing me Ermalin”, programi ku mori famë sezonin e kaluar dhe e nisi me sukses këtë sezon.

E kontaktuar nga “RevistaWho.com” Rashel e pohoi largimin, duke mos dhënë më shumë detaje. Nuk dihet ende nëse largimi i saj nga emisioni i Ermal Mamaqit ka ndodhur për shkak të një tjetër angazhimi të saj në ekran apo marrësheniet e saj me Ermalin nuk shkonin aq ‘vaj’ saç dukej nga ekrani. Per te pare video kliko mbi reklame

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Julian Deda bën zbulimin, kush fshihet pas Lolitës…? (Foto)

Close