LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Çifti që vuri në siklet kryeministrin

Çifti që vuri në siklet kryeministrin

Kryeministri Edi Rama ka qenë i pranishëm në një prej pub-ve të Tiranës. Fotoja është realizuar dy ditë më parë menjëherë pasi u vu re prania e kryeministrit në një prej klubeve të natës në kryeqytet, Lollipop. Tani jo përditë një kryeministër mund ta gjejmë pub-eve, por gjithsesi Rama ishte mes të tijve.

E themi këtë sepse të rinjtë janë FRESSH-istë. Disa e ndjejnë peshën e kryeministrit, por ka dhe të tjerë, si çifti i të dashuruarve që shihni në foto, që nuk i shqetëson fakti se kreu i qeverisë ndodhet pas kurrizit, dhe vijojnë puthjet.

Loading...
More in Lifestyle
Angela Martini seksi përpara objektivit të Victoria Janashvilin

Close