LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Conor McGregor shpallet fajtore,per sulmin ne Dublin

Conor McGregor shpallet fajtore,per sulmin ne Dublin

Luftëtari i arteve marciale Conor McGregor ka pranuar fajësinë për një akuzë sulmi pas një grindjeje në një pub të Dublinit në prill.

Pamjet e incidentit të lëshuar , treguan që McGregor sulmoi Desmond Keogh në kokë .

Të Premten, 31-vjeçari u dënua dhe u gjobit me 1000 euro.

Zoti Keogh nuk donte të jepte një deklaratë,pasi McGroger kishte kerkuar falje.

McGregor ishte duke promovuar markën e tij të uiski kur grindja u bë më 6 prill.

“Nuk ka rëndësi se çfarë ndodhi atje – unë kam qenë në gabim, tha McGregor.

Irlandezi njoftoi  rikthimin e tij në sport në Janar 2020.

Zhathur.net

Loading...
More in Aktualitet, Sport
Një prokuror që rri me një kriminel është kriminel e kaluar kriminelit

Close