LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Cristiano Ronaldo nuk ka marsh “indietro”: Baba për herë të katërt me nje vajzë… (Foto)

Cristiano Ronaldo nuk ka marsh “indietro”: Baba për herë të katërt me nje vajzë… (Foto)

Futbollisti i Realit të Madridit Cristiano Ronaldo është bërë baba për herë të katërt. Siç duket në fotot e para të shkrepura në sallën e operacionit me nënën e vajzës së tij, 32-vjeçari e ka mirëpritur ardhjen e një tjetër ëngjëlli në jetë me buzëqeshje.

Vetë futbollisti e ka shpërndarë lajmin ne profilin e tij në Instagram aty ku tregoi se vajza do të quhet Alana Martina. “Alana Martina sapo erdhi në jetë. Si Alana, edhe Geo janë shumë mirë” – shkruan Ronaldo në postimin e tij.

4647A3EE00000578-5075427-image-a-37_1510519998289

46479EEC00000578-5075427-image-m-38_1510520015542

4647AE4B00000578-5075427-Cristiano_Ronaldo_and_girlfriend_Georgina_Rodriguez_have_welcome-a-9_1510518874601
Siç njofton edhe ai vetë, vajza do të mbajë emrin Alana Martina, dhe ka ardhur në jetë nga Xhorxhina Rodrigez, e dashura e tij. “Alana Martina sapo erdhi në jetë. Si Alana, edhe Geo janë shumë mirë” – shkruan Ronaldo në postimin e tij.

Nëna e vajzës është partnerja e tij 22-vjeçare Xhorxhina Rodrigues, ndërsa në foton familjare Cristiano mban edhe djalin e tij më të madh.

Komento
Loading...

000-017   000-080   000-089   000-104   000-105   000-106   070-461   100-101   100-105  , 100-105  , 101   101-400   102-400   1V0-601   1Y0-201   1Z0-051   1Z0-060   1Z0-061   1Z0-144   1z0-434   1Z0-803   1Z0-804   1z0-808   200-101   200-120   200-125  , 200-125  , 200-310   200-355   210-060   210-065   210-260   220-801   220-802   220-901   220-902   2V0-620   2V0-621   2V0-621D   300-070   300-075   300-101   300-115   300-135   3002   300-206   300-208   300-209   300-320   350-001   350-018   350-029   350-030   350-050   350-060   350-080   352-001   400-051   400-101   400-201   500-260   640-692   640-911   640-916   642-732   642-999   700-501   70-177   70-178   70-243   70-246   70-270   70-346   70-347   70-410   70-411   70-412   70-413   70-417   70-461   70-462   70-463   70-480   70-483   70-486   70-487   70-488   70-532   70-533   70-534   70-980   74-678   810-403   9A0-385   9L0-012   9L0-066   ADM-201   AWS-SYSOPS   C_TFIN52_66   c2010-652   c2010-657   CAP   CAS-002   CCA-500   CISM   CISSP   CRISC   EX200   EX300   HP0-S42   ICBB   ICGB   ITILFND   JK0-022   JN0-102   JN0-360   LX0-103   LX0-104   M70-101   MB2-704   MB2-707   MB5-705   MB6-703   N10-006   NS0-157   NSE4   OG0-091   OG0-093   PEGACPBA71V1   PMP   PR000041   SSCP   SY0-401   VCP550   CAS-002   CISM   200-125  , PMP   000-089   CCA-500   MB2-704   350-080   JN0-360   810-403   70-177   350-001   350-001   PMP   OG0-093   2V0-621D   CCA-500   210-065   352-001   101   102-400   MB2-707   70-178   JN0-102   640-911   ICGB   350-001  

Mos e Humbisni
Kush është Hutini… dhe spiunët e sigurimit sot politikan?!

Close