LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Damir Fazlliç i ‘heq vizën’ kreut të PD, mbështet Bregun: Kryetarja e ardhshme e PD, “Basha ik”

Damir Fazlliç i ‘heq vizën’ kreut të PD, mbështet Bregun: Kryetarja e ardhshme e PD, “Basha ik”

Miku i Sali Berishës në qeverisje, Damir Fazllic, ka komentuar sot takimin e Partive Popullore Europiane.

Por Fazllic ka zgjedhur të postojë fotot e Majlinda Bregut në takim me Joseph Daul dhe Merkel, dhe jo ato të Bashës.

Ai shkon edhe më larg teksa në Twitter shkruan: “Kryetarja e ardhshme e PD, Basha IK!”…

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
“Venecia” për Kushtetuesen: Precedentet për betimet në Kirgistan e Gjeorgji, Arta Vopsi mund të betohet para vetë Gjykatës

Close