LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Rajoni . Del fotoja: Ish-kryeprokurorja Katica Janeva në skëterr por me “privilegje”… nga të tjerat

Del fotoja: Ish-kryeprokurorja Katica Janeva në skëterr por me “privilegje”… nga të tjerat

Mediet maqedonase kanë publikuar një fotografi të ish-kryeprokurores Speciale, Katica Janeva, nga burgu i Shutkës, ku ndodhet pas skandalit të madh korruptiv.

Ish-prokurorja Speciale, Katica Janeva, është vendosur në një repart të posaçëm në Shutkë, për shkak të sigurisë dhe gjendjes shëndetësore. Këtë e bëri të ditur drejtori i burgut, Esad Rahiq, në një intervistë mediatike.

Sipas tij, Janeva është vendosur në qeli vetëm me një femër tjetër, pavarësisht se në repartin femëror të Shutkës në një qeli janë vendosur deri me 6 persona.

1 295 696x430

Loading...
More in Rajoni
Ç’po ndodh në Shkup?! Zjarr i madh dhe dy s.hpërthime të fuqishme (Video)

Close