LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Kronik . Dënohet me 7.6 vjet burg ish-deputeti Mark Frroku, shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

Dënohet me 7.6 vjet burg ish-deputeti Mark Frroku, shpallet i pafajshëm për vrasjen në Belgjikë

Gjykata e Tiranës ka dhenë vendimin për Mark Frrokun. Ish-deputeti shpallet i pafajshëm për vrasjen e Aleksandër Kurtit, dërkohë që është dënuar me 7.6 vjet burg për pastrim parash dhe fshehje pasurie.

Mark Frroku është dënuar edhe për ndërtim të paligjshëm. Avokati: Do apelojme vendimin.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
“Lua-jan” o im vëlla ma jep dhe luaneshën në çadër hua që ta…

Close