LAJMI I FUNDIT
Home . Politike . Deputeti i “fortë” i Bashës në emision me gratë për të folur për veshjen

Deputeti i “fortë” i Bashës në emision me gratë për të folur për veshjen

Ata të dy janë të pandarë.

Madje, tani kanë filluar edhe në emisione shkojnë bashkë.

Bëhet fjalë për Ervin Salianjin dhe Grida Dumen.

Edhe pse kohët e fundit ka filluar të bëjë si politikan i “fortë”, Salianji duket se nuk i bind të tjerët për këtë staturë.

Ai është ftuar në emisionin e Alban Dudushit, për të folur për veshjet.

Ka qenë bashkë me disa gra të tjera! /Tema

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Asgjë e re nga fronti i shpifjes!

Close