LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Deputetja shqiptare publikon foton e një mashkulli dhe jep alarmin: Njoftoni policinë nëse e shikoni këtë person

Deputetja shqiptare publikon foton e një mashkulli dhe jep alarmin: Njoftoni policinë nëse e shikoni këtë person

Kandidatja për deputete nga LDK-ja, Rrezarta Krasniqi, për të cilën është bërë e ditur se ka marrë votat që i sigurojnë ulëse në Kuvend të Kosovës, ka bërë një apel për ndihmë pasi një familjar i saj është zhdukur.

Ajo u kërkon të gjithë personave që mund të kenë parë kushëririn e saj, Musli Krasniqi, të lajmërojnë në polici:

APEL!

Nga data 28 e këtij muaji kushëriri im Musli Krasniqi, nga fshati Begaj i Vushtrrisë është larguar nga shtëpia pa lënë asnjë adresë për destinacionin e tij.

Mbesim të shqetësuar për fatin e tij. Për rastin është njoftuar edhe Policia e Kosovës e cila ka nisur kërkimin.
Ju jam mirënjohese nëse dikush nga ju na informon për vendodhjen e tij.

Loading...
More in Aktualitet, Rajoni
K.ërcënimet ndaj gazetarëve, Borchard: Nuk i kemi harruar, veproni me profesionalizëm

Close