LAJMI I FUNDIT
Home . Kuriozitete . Doktori i prek gjoksin, spektatorët protestojnë(VIDEO)

Doktori i prek gjoksin, spektatorët protestojnë(VIDEO)

Ishte ora 11 e mëngjesit kur anglezët ndezën televizorin dhe panë një grua me gjoksin jashtë.

Programi “This Morning” i kushtoi një pjesë të shfaqjes së saj mësimit të vetëprekjes, i domosdoshëm për parandalimin e kancerit të gjirit.

Atë e kreu doktor Chris Steele, 69 vjeç, të cilit iu bënë shumë pyetje nga prezantuesja Amanda Holden.

Por shumë spektatorë nuk e pëlqyen skeçin dhe protestuan kundër lakuriqësisë.

Edhe në rrtej pati shumë kritika për orarin kur u transmetua dhe për faktin që mjeku ishte mashkull.

Loading...
More in Kuriozitete, Shendeti
16 njerëz me fuqi të vërteta mbinatyrore

Close