LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Doli thuajse nudo në tapetin e kuq, gazetari nuk lë gjë pa i thënë Bleonës

Doli thuajse nudo në tapetin e kuq, gazetari nuk lë gjë pa i thënë Bleonës

Gazetari shqiptar që jeton dhe punon prej vitesh në Britaninë e Madhe, Arben Manaj, ka sulmuar hapur dhe publikisht Bleona Qeretin, duke e quajtur atë një antivlerë kombëtare.

Ai ka shpërndarë në profilin e tij në Facebook lajmin që tabloidi DailyMail i ka kushtuar zhveshjes së shqiptares së pranishme në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar.

Sipas Manaj, Bleona nuk bëhet dot yll në Hollivud, ndaj zhvishet, ndërsa në parashikimin e tij, kur të jetë 100 vjetori i Oscar, e reja do të jetë tërësisht transparente.

Ai shkruan:

Tabloidi britanik ksenofob Daily Mail, sa here mundet na poshtron me antivlerat shqiptare! Kesaj here ka pikasur nje tjeter! Kur nuk behesh dot yll ne Hollivud, te ngel vetem roli i asteroidit te deshperimit, vanitetit dhe fatkeqesise njerezore! Kur te jete 100 vjetori i Oskarve, kjo figure e trishte trupore do jete totalisht transparente ne gjakimin per publicitet me cdo cmim! Keqardhje kombetare!

Loading...
Mos e Humbisni
Ne, lehësit dhe Kryelehësi!

Close