LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . ‘Dua të jem e virgjër sërish’, vajza me të pasmet më seksi në botë habit me kërkesën e saj (Foto)

‘Dua të jem e virgjër sërish’, vajza me të pasmet më seksi në botë habit me kërkesën e saj (Foto)

Indianara Carvalho u bë e famshme, pasi fitoi konkursin e “Miss Bumbum” që organizohet në Brazil dhe ku përzgjidhet vajza me të pasmet më seksi.

Por 22- vjeçarja i ka habitur të gjithë me vendimin që ka marrë. Ajo do të operohet për t’u bërë e virgjër sërish.

“Do të bëhem e virgjër për të pasur një tjetër herë të parë me dikë special”,- ka thënë Indianara.

Edhe pse karriera e saj po arrin majat, ajo mendon se vaginoplasti është mënyra e vetme për të gjetur

 

personin e duhur.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close