LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . E bardha ngjyra e preferuar e dimrit

E bardha ngjyra e preferuar e dimrit

Ngjyrat, e errëta nuk janë gjithmonë zgjidhja e duhur për dimër. Askujt nuk mund t’i shkonte mendja që një zgjidhje e mirë është edhe përdorimi i ngjyrës së bardhë.

Ja disa alternative zgjedhje nga Living edhe në dimër:
* Përdorni xhaketat e bardha të kombinuara me fustane me ngjyra. Ky kombinim do t’iu nxjerrë më në pah format e trupit.

* Mbani në gardërobën tuaj gjithmonë një pallto të bardhë ose ngjyrë pastel. Ajo është shenjë e finesës, duket shumë luksoze dhe ju tregon më të veçantë.

Kostumi i bardhë duhet në gardërobën e femrave.

* Një kostum i bardhë është po aq elegant sa edhe i ziu me tonalitete më të buta.

* Xhinset e bardha, me prerje të drejtë iu zgjasin këmbët, ndërsa një këmishë e hollë, përqafon format e trupit. Shtoni një triko të lirshme, që shkojnë deri poshtë ijëve dhe ja ku keni një kombinim seksi

 

Loading...
More in Lifestyle
Me ushqim të shëndetshëm kundër diabetit
Close