LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . E çuditshme por e vërtetë, Brad Pitt duket si vajzat me të cilat del

E çuditshme por e vërtetë, Brad Pitt duket si vajzat me të cilat del

Brad Pitt është shoqëruar me vajza të ndryshme gjatë jetës së tij. Që nga aktoret e Hollivudit, këngëtaret e viteve 90, gruaja e Mike Tyson kur ishte ende e lidhur me të, etj. Por dikush vuri re që Brad Pitt e kombinon pamjen e jashtme dhe e përafron me pamjen e grave me të cilat del. Mund të duket diçka e vështirë për t’u besuar, por pasi Sara McGonagall nxori një sërë fotosh, ngjashmëria duket mëse e qartë.

Loading...
More in Lifestyle
Ndërron jetë aktori i njohur turk, bashkëshortja e tij nuk përmbahet para arkivolit (Foto)

Close