LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . E ke zërin e bukur, por unë s’po të dëgjoj! Kukan ironizon deputetin karagjoz të PD-së

E ke zërin e bukur, por unë s’po të dëgjoj! Kukan ironizon deputetin karagjoz të PD-së

Sjellja qesharake e deputetit demokrat Aldo Bumçi nuk ka munguar as gjatë takimit të Stabilizim Asociimit që po zhvillohet në parlament.

Bumçi gjatë fjalës së tij u kërkoi llogari Kukanit dhe ambasadores Vlahutin, duke i akuzuar se ata nuk marrin parasysh ankesat e PD-së.

Por kjo sjellje e deputetit demokrat duket se nuk është pritur mirë nga Eduard Kukan i cili nuk ja ka kursyer ironinë Bumçit.

“E ke zërin e bukur, por unë nuk po të dëgjoj”, mësohet t’i ketë thënë ai deputetit Bumçi.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close