LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Bota . “E la parlamenti shqiptar… e fillon parlamenti britanik”: Deputetët ulërasin e pëllasin dhe në fund shtrihen në sallë (Video)

“E la parlamenti shqiptar… e fillon parlamenti britanik”: Deputetët ulërasin e pëllasin dhe në fund shtrihen në sallë (Video)

Debati për mënyrën se si dhe kur Britania do të ndahet nga Bashkimi Evropian ka vazhduar për më shumë se tre vjet dhe nuk ka fund.

Dhe askund nuk ka qenë debati më intensiv sesa në Parlament, ku detyra e kryetarit John Bercow ka qenë mbajtja e qetësisë në sallë, i cili bënte gjatë gjithë kohës thirrje për qetësi.

Siç shihet edhe nga pamjet më poshtë deputetët nuk i kanë kursuer fyerjet, të bërtiturat dhe veprime të tjera.

Loading...
More in Bota
Gjenerali turk: Lufta e Tretë Botërore është e afër, ja kush e shkakton

Close