LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . E mbani mend Moglin? Shikoni sa është plakur ai (Foto)

E mbani mend Moglin? Shikoni sa është plakur ai (Foto)

Libri i Xhunglës, një film ky që u realizua më 1994, mbeti në kujtesën e shumë njerëzve si një film mjaft i bukur.

Filmi tregonte një histori interesante mbi një fëmijë që mbetet jetim dhe rritet në xhungël, fëmijë ky emri i të cilit ishte Mogli dhe personazhi i të cilit u luajt nga Jason Scott Lee.


Aktori, që bëri për vete shumë njerëz nga roli i tij mahnitës në këtë film, tani është plakur mjaftueshëm sa për të mos e njohur më, shkruan GazetaExpress.

Jason Scott Lee (Mogli) është një aktor dhe një artist i arteve marciale. Ai është i njohur edhe për rolin e Bruce Lee më 1993 në filmin Dragoi: Historia e Bruce Lee.

Ai tani është 52 vjeç dhe ka një pamje krejt ndryshe. Shikojeni si duket ai, në fotografitë e fundit të postuara në Twitter:

E mbani mend Moglin? Shikoni sa është plakur ai

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Të “larguarit” e dhjerë… por milioner?!

Close