LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . E pabesueshme por e vërtetë! Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Ilir Metës: Po lexon një libër mbrapsht

E pabesueshme por e vërtetë! Kreshnik Spahiu nxjerr foton e Ilir Metës: Po lexon një libër mbrapsht

Ish-kreu i Aleancës Kuq e Zi Kreshnik Spahiu tha se pas një analize në rrjetet sociale të presidentit Ilir Meta kishte dalë në përfundimin se ai ka më shumë foto me qenë e mace se me zyrtar. Në një reagim në rrjetet sociale Spahiu shprehet me ironi se pas kritikave të tij presidenti ka reflektuar dhe ka poyuar duke lexuar një libër “mbrapshtt”.

Spahiu shkruan:

“Pas kritikave të mija që del foto më shumë me qen dhe mace sesa me president shtetesh të huaj, sot Ilir Meta reflektoi dhe pozoi duke lexuar një libër “mbrapsht”.

Pas kritikave të mija që del foto më shumë me qen dhe mace sesa me president shtetesh të huaj, sot Ilir Meta reflektoi dhe pozoi duke lexuar një libër “mbrapsht”.

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Surprizë e paralajmëruar: Rama mbërrin në Serbi, takim kokë më kokë me presidentin Vuçiç dhe kryeministrin Zaev!

Close