LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . E tepron Kim, me fustan transparent dhe pa reçipeta në rrugësisht e zhveshur (Foto)

E tepron Kim, me fustan transparent dhe pa reçipeta në rrugësisht e zhveshur (Foto)

Ajo është cilësuar si femra më seksi në botë. Kim Kardashian vazhdon të befasojë me daljet e saj publike. Këtë herë ajo doli pa reçipeta në rrugë.

Një fustan i tejdukshëm i ekspozonte format e saj seksi. 36-vjeçarja, nënë e dy fëmijëve, po shkonte në një restorant sushi.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Murgjit dhe murgeshat e “Manastiri të Prostitutave” na kërkojnë të heshtim!

Close