LAJMI I FUNDIT
Home . Metro . Elvana një trëndafil në shkretëtirë

Elvana një trëndafil në shkretëtirë

Elvana Gjata ka sjell setin e ri fotografik teksa pozon me të bardha duke treguar format perfekte me shumë klas.

Bukuroshja në fjalë ka menduar që këtë pranverë të sjell një set ndryshe, pasi ka vendosur që të pozojë në shkretëtirë, duke krijuar imazhin e një “trëndafili” të bardhë dhe shumë të kuruar.

Fotot artistja e hitit “Kuq e zi je ti” ia ka besuar fotografit të saj, Eugenio Qose. Fotot janë më ngjyra të ngrohta ashtu siç është edhe trendi i momentit.

Elvana Gjata gjithnjë i surprizon fansat, ndaj dhe këtë herë nuk kanë munguar komentet pozitive për të në rrjetet sociale dhe portalet online. Ata e konsiderojnë atë si diva shqiptare në muzikë, por edhe një modele që të gjithë e kanë zili./tvklan.al

elvana

 

Loading...
More in Metro
Këta atletë do ju tregojnë se çdo të thotë të kesh koqe (Video)

Close