LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Argetim . Emigranti e thërret “Zoti Eni”, reagimi i juristes të lë pa fjalë

Emigranti e thërret “Zoti Eni”, reagimi i juristes të lë pa fjalë

Të ftuar sot në rubrikën “Shihemi në gjyq” ishin Adriana dhe Olsi, ky i fundit është emigrant në Greqi e kjo dallohet edhe nga e folura e tij. Por karakteristikë në të folur, Olsi ka edhe faktin që në vend të fjalës “Zonjë”, përdor “Zoti”.

Disa herë gjatë seancës, ai i është drejtuar juristes Eni Çobani me fjalët “Zoti Eni” duke habitur teleshikuesin, por aspak zonjën Eni e cila ka habitur me veprimin e saj.

Pasi edhe Arditi ja vuri në dukje Olsit që ta thërrasë juristen “Zonjë” dhe jo “Zoti”, Eni Çobani reagoi. “Nuk ka problem, ai e filloi kështu dhe unë po e lë që ta mbarojë po kështu, nuk ka problem”, u shpreh juristja plot qetësi.

Komento
Loading...
Mos e Humbisni
Mbreti pa mbretëri Zog dhe “zogu” i Saliut

Close