LAJMI I FUNDIT
Home . Aktualitet . Erjon Braçe, pyetje për Lulzim Bashën: Të v.rasës njerëz të pafajshëm, të p.aa.rmatosur, në mes të bulevardit s’është k.rim?! Je luksi i llumit

Erjon Braçe, pyetje për Lulzim Bashën: Të v.rasës njerëz të pafajshëm, të p.aa.rmatosur, në mes të bulevardit s’është k.rim?! Je luksi i llumit

Ouuuu si keshtu?! Të v.rasës njerëz të pafajshëm, të p.aa.rmatosur, në mes të bulevardit s’është k.rim?!Po, per shkak te imunitetit, keshtu ka ndodhur! Por askush nga keta, prokurore e gjykates te tute, nuk ka mundur ta heqe nga LIGJI v.rasjen e njerezve te pafajshem si k.rim!

A e ka kunoti listen e tyre? Jane ata ne borderone e tij apo te tjere? Po oligarket ruse i carmatos dot? Nuk e di, nuk jam i sigurt qe ti e di kuptimin e fjaleve qe perdor, por te tille-OLIGARKE, jane parashumet qe detyrojne vendimmarrje politike dhe ekonomike te qeverive per te bere per vete edhe me shume para! A ka shembull me te paster se financimi i partise qe ti drejton nga kompani te rregjistruara ne parajsa parash te pista, identifikuar me pronare oligarke ruse? Jo! Nuk ka! Ndaj mos habit me te veteshpallurin xix! Ti je luksi i llumit!

Loading...
More in Aktualitet, Kryesore
Kadri Veseli thirret në Gjykatën Speciale, reagon Rama

Close