LAJMI I FUNDIT
Home . Lifestyle . Femra e vitit për “Maxim”, vetëm Eva Longoria

Femra e vitit për “Maxim”, vetëm Eva Longoria

Aktorja e serialit amerikan “Desperate Housewifes”, Eva Longoria, është shpallur femra e vitit sipas revistës “Maxim”. Gjatë intervistës për këtë revistë Longoria ka pohuar se ndihet mjaft mirë me këtë atribuim që i ka bërë kjo revistë, duke patur parasysh edhe kopertinat e shumta të kësaj reviste ku aktorja ka qenë protagoniste.

Gjithashtu Eva është shprehur edhe sa I përket anës së saj shtëpiake. “Me gjasë e kanë të vështirë ta imagjinojnë një femër seksi nga kopertina e “Maxim” duke mbajtur një përparëse dhe miell në flokë”,- ka vijuar Longoria.Gjithashtu vlen për t’u theksuar se aktorja vijon të jetë në formë të mrekullueshme fizike.

 

Loading...
More in Lifestyle
Kompania “skandaloze” sponsorizon Eurovizionin

Close